6

Komentari (6)

Sve Hrvati, ali gotivim ove momke sve dok igraju za našu zemlju. Hvala vam svima što ste nam omogućili da imamo u 3 utakmice 9 maksimalnih bodova. Cilj je svjetsko prvenstvo i to moramo izboriti!
Frane
@Adrian ako nešto puno puta ponoviš počet ćeš vjerovati u to, ali sumnjam da ćeš u baš takvu ludost ikad povjerovati
CeZenicaLik
Sve su to bosanci i hercegovci
Frane
Columbo? Nitko ne piše da npr Bašić nije Hercegovac, kao što je i Posušak, no oni koji negiraju da je Hrvat imaju ozbiljnih problema sa sobom i ovom državom.
Frane
Hrvati na okupu, među kojima i naša tri plemića, Bašić, Radeljić i Vasilj.
Salgijica
Manjina se skupila na kongresu heh. Raspravljaju o izbornom zakon i majorizaciji xD
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti