Samo za one s jakim srcem
Vruće, vruće: Mirtha prolaz Reala proslavila na atraktivan način
Paragvajska Playboy zečica Mirtha Sosa u javnosti je poznata kao vatrena navijačica Real Madrida.
Kada je prošle godine kraljevski klub stigao do titule nakon pet godina, Mirtha je ispunila obećanje da će se skinuti skroz gola, a na nove provokativne fotografije navijači tima iz Madrida nisu dugo čekali.
Na atraktivan način Mirtha je proslavila i trijumf Real Madrida nad Paris Saint-Germainom i plasman u četvrtinufinale Lige prvaka, okačivši na Instagram profilu svoje gole fotografije, kao i onima gdje pozira samo u tangama i dresu Cristiana Ronalda.
Portugalac je, za one koji ne znaju, njezin omiljeni fudbaler i nedavno mu je gostujući u jednoj TV emisiji javno ponudila svoje tijelo riječima: "Spremna sam da ti dam sve za jednu noć s tobom."
Čak i ako niste fan Real Madrida, nakon Mirthinih fotografija možda vam i poraste u očima.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.