Atmosfera kakvu Čapljina ne pamti: Futsal poslastica bez pobjednika, ali domaći su u play offu
MNK Čapljina ide u play-off za plasman u Premijer ligu BiH.

Završeno remijem 2:2

E. Ganibegović, foto: K. Dedić

U sjajnoj atmosferi večeras je u Čapljini igrana utakmica između MNK Čapljina i MNK Velež, a razlog za slavlje ima domaći tim.

U okviru 14. kola Prve futsal lige FBiH grupa Jug, MNK Čapljina i MNK Velež odigrali su meč bez pobjednika, 2:2.

Do vodstva prvi dolazi Velež. Kenan Maksumić je bio strijelac u 11. minuti utakmice.

Domaći tim do izjednačenja dolazi 12 minuta kasnije. Eduard Raguž je pogodio za 1:1.

Ivan Arar samo dvije minute nakon toga donosi potpuni preokret Čapljini, ali Velež se nije predavao.

Belmin Obradović je pogodio u 28. minuti, ali više od toga Velež nije mogao i domaći slave nakon ovog meča.

Naime, MNK Čapljina se plasirao u play-off za plasman u Premijer ligu Bosne i Hercegovine, te će imati šansu da izbori elitni rang takmičenja.

Također, treba pohvaliti i atmosferu koja je večeras vladala u prepunoj dvorani u Čapljini i navijači su sigurno bili igrač više za domaći tim.