Futsal Premijer liga BiH

H. Zilić

Derbi duel 11. kola futsal Premijer lige BiH odigran je u Mostaru.

Domaći Mostar SG ugostio je Salines iz Tuzle i ostvario trijumf rezultatom 4:1.

Gledaoci su vidjeli odličnu futsal predstavu, a domaćini su poveli sa 1:0 u desetoj minuti golom Marija Aladžića.

Na 2:0 povisio je Nermin Kahvedžić u 15. minuti, a Slobodan Rajković u 19. minuti dovodi domaće u vodstvo od 3:0.

Nadu gostima vraća Benjamin Avdić golom u samom finišu prvog poluvremena za 3:1.

Potražite više informacija na temu Premijer futsal liga BiH:

Ipak u nastavku domaćini su osigurali trijumf drugim golom Nermina Kahvedžića u posljednjoj minuti utakmice za konačnih 4:1.

Utakmica je počela i muntom šutnje u čast Dženana Čeligije fustalera Konjica koji je nedavno preminuo, a čija je iznenadna smrt pogodila sportsku javnost u Bosni i Hercegovini.