Mostar SG siguran protiv Centra u Sarajevu

Bh. prvak bez problema protiv Sarajlija

S. Mlaćo, foto: A. Berbić

FC Mostar SG Staklorad danas je vez većih problema u okviru 16. kola Premijer futsal lige BiH u Skenderiji savladao domaći MNK Centar 5:2 (3:2).

Gosti su bili favoriti u ovom meču, te već nakon 11 minuta vodili 2:0. Strijelci su bili Kahvedžić i Bošković. Domaći smanjuju preko Handžića, ali u 16. minuti na 3:1 povisuje Aladžić.

Do kraja prvog perioda igre Centar je uspio samo smanjiti drugim pogotkom Handžića na 2:3.

U drugom periodu Mostarci su pokazali zbog čega su prvaci i na kraju upisali pobjedu 5:3. Mrežu Seferovića dva puta je zatresao Josip Bošković.