Tango nemoćen protiv Salinesa

Premijer futsal liga, 11. kolo

Danas je u Mejdanu odigran meč 11. kola Premijer futsal lige između Salinesa i Tanga.

Domaća ekipa je bila puno bolja i slavila ubjedljivu pobjedu nad "fenjerašem", rezultatom 7:1.

Poveli su domaći već u trećoj minuti preko Denija Imširovića, ali je Tango u 13. poranvao golom Miloševića.

Međutim, to je bilo sve od gostiju.

U 19. minuti Vladimir Džombić pogađa za 2:1, da bi Imširović koji trenutak kasnije postavio rezultat prvog poluvremena - 3:1.

U nastavku je Salines uspio postići još četiri gola.

Džombić je u 30. minuti povisio na 4:1, Darko Milanović je pogodio za 5:1 u 34., a u 36. je Imširović postigao svoj treći gol za prednost Salinesa od 6:1.

Konačnih Salines - Tango 7:1 postavio je Milanović u zadnjoj minuti utakmice.