Zrinjski bolji od Kaskade

Novi domaći trijumf Plemića

Futsaleri Zrinjskog večeras su u dvorani Bijeli Brijeg savladali Kaskadu 4:2.

Prva od tri skorašnje utakmice između Zrinjskog i Kaskade protekla je u dominaciji Mostaraca.

Domaći su bolje otvorili meč i poveli pogotkom Raguža u petoj minuti, da bi na 2:0 povisio Ivan Drežnjak dvije minute kasnije.

3:0 je bilo u 25. minuti, a strijelac je bio ponovo Raguž.

U nastavku se bude gosti. Preko Nermina Gazibegovića i Muhameda Musića smanjuju na 3:2, da bi konačnih 4:2 postavio u 33. minuti Ivan Drežnjak svojim drugim pogotkom danas. U srijedu će ove momčadi u Gračanici odigrati prvi susret finala Kupa BiH.