ŽOK Igman ubjedljiv u Goraždu

Kup FBiH

H. Zilić

Odobjkašice Igmana sa Ilidže sjajno su otvorile novu sezonu. Plasirale su se u narednu rundu Kupa FBiH zahvaljujući fenomenalnoj igri u gostima kod Goražda.

U utakmici prvog kola u gostima su savladale OK Goražde ubjedljivim rezultatom 0:3 u setovima.

ŽOK Igman je od početka utakmice diktirao tempo i pitanje pobjednika nije dolazilo u pitanje ni u jednom trenutku.

Prvi set Igman je odigrao fenomenalno i dobio rezultatom 12:25.

U drugom setu slična igra na parketu, Igman je dominirao do konačnih 14:25 u drugom setu.

U trećem setu malo bolji otpor Goraždanki, ali Igman je rutinski dobio treći set rezultatom 21:25 za konačnih 0:3.

Igman nastavlja borbu u Kupu FBiH, koji je i prva stepenica do završnice Kupa Bosne i Hercegovine.

Ilidžanke očekuje i start sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine, a u prvom kolu gostuju u Banja Luci kod ekipe BL Volley.

🔸Pobjedaaaaaa !!! 🔸OK Goražde - ŽOK Igman 0-3 (12-25 ; 14-25 ; 21-25) 🔸Današnjom odličnom predstavom na gostovanju u...