Sloboda sigurna protiv Maglića
Lastavice do nove pobjede u Mejdanu

Nova pobjeda za odbojkašice iz Tuzle

E. Dindić, foto: E. Dindić

Odbojkašice Slobode večeras su u maloj dvorani Mejdan ugostile ekipu Maglića iz Foče i slavile trijumf 3:1 u setovima.

Domaći sastav je za nešto više od pola sata vodio 2:0 u setovima(25:20, 25:20), no u trećem setu dolazi do opuštanja što koriste Fočanke i smanjuju prednost na 2:1 (10:25).

Ipak, bilo je to sve što je gostujući tim pružio u Mejdanu, odbojkašice Slobode su se uozbiljile te nakon velike borbe četvrti set dobijaju rezultatom 25:15.

Bio je ovo susret 8. kola Premijer lige BiH za odbojkašice.