Lana je nezaustavljiva

Pudar u finalu juniorskog EP

Lana Pudar plasirala se u finale juniorskog prvenstva Evrope u trci na 100 metara delfin.

Nakon što je jutros osigurala plasman u polufinale, danas je očekivano došla i do finala i to kao prva u svojoj polufinalnoj grupi.

Lana je utrku na 100 metara završila s vremenom 59.28. Bila je prva u svojoj grupi i imala je ukupno drugo vrijeme polufinala.

"Finale i nova borba za evropski tron na programu je sutra u 17:09 sati. Budite sutra uz Lanu, jer ćemo na našim društvenim mrežama postaviti link na kome ćete moći pratiti finalnu utrku", poručili su iz Kluba vodenih sportova Orka.

Lana je podsjetimo u Rumuniju na prvenstvo Evrope stigla s Mediteranskih igara u Alžiru, gdje je osvojila dva zlata.