Najljepši rođendanski poklon za majku Lane Pudar

Nada slavi rođendan

E. Ganibegović

Naša Lana Pudar ponovo je učinila ponosnim sve Bosance i Hercegovce.

Ona je danas na Evropskom prvenstvu u Rimu u seniorskoj konkurenciji osvojila bronzanu medalju u trci 100 metara delfin.

Lana je u finalu imala vrijeme 57.27, a to joj je bilo dovoljno da bude treća na kraju i da osvoji medalju.

Prva je bila Šveđanka Hansson sa vremenom 56.66, dok je srebro pripalo Francuskinju Wattel sa vremenom 56.80.

Naravno, svi smo ponosni na nju, no sigurno su najponosniji njeni roditelji, a na današnji dan itekako i njena majka Nada, koja slavi rođendan.

Od kćerke je definitivno dobila najljepši poklon. Nama ne preostaje ništa drugo no zahvaliti Nadi što je Bosni i Hercegovini podarila ovako divno dijete koje je već u dobi od 16 godina postalo ponos svih nas.

Može biti slika sljedećeg: 8 ljudi

Naša predstavnica će još nastupiti u utrkama 200 metara delfin, koje će se plivati narednih dana.

Podsjetimo, ovo je prva i historijska medalja za Bosnu i Hercegovinu na Evropskom prvenstvu u seniorskoj konkurenciji.