Fantastična poruka oca Lane Pudara nakon osvojene medalje!

Itekako je ponosan

Endin Čaušević

Fantastična bh. plivačica Lana Pudar oduševila je danas svojim nastupom na Svjetskom prvenstvo.

Svjetsko prvenstvo održava se u Abu Dhabiju, a Lana se takmičila danas u finalnoj utrci discipline 200 metara delfin.

Bh. plivačica je još jednom pokazala o kakvom čudu se radi, te je oduševila našu javnost svojim fantastičnim nastupom kojim je uspjela da osvoji bronzanu medalju.

Lana je završila na trećem mjestu u vremenu 2:04.88, a prvo mjesto osvojila je kineska plivačica Zhang Yufei s vremenom 2:03.01, dok je srebro pripalo Charlotte Hook iz SAD-a s vremenom 2:04.35.

Odmah nakon fantastične utrke oglasio se i otac naše sjajne plivačice Velibor Pudar koji je sigurno itekako ponosan na svoju kćerku zbog današnjeg rezultata.

"Bronza... Evropski juniorski rekord! Bravo oko moje", napisao je otac Lane Pudar na Facebooku.

Opis nije dostupan.

Pogledajte kako je Lana došla do bronze

Bh. plivačica je nastupila u finalu kao ubjedljivo najmlađa takmičarka i startala je u stazi broj šest.

Pogledajte njeno današnje sjajno izdanje zbog kojeg smo svi sretni i ponosni. Bravo Lana!

Mackintosh
Je*enje, pic*enje
0 15
kurjak
Dijete drago, hvala ti, unijela si radosti i suze radosnice u ovo naše BiH sivilo.Dabogda u karijeri osvojila medalja da ih nemaš gdje poredati.