Correa zabio dva gola na debiju za pobjedu Intera
Foto - EPA

Trijumf Intera

Inter je u 2. kolu Serije A savladao na Bentegodiju ekipu Verone sa 3:1.

U zaista dobrom meču aktuelni prvak je uspio da preokrene rezultat i da slavi drugu pobjedu ove sezone.

Inter je otvorio meč sa nekoliko dobrih prilika, ali u 15. minuti je došao hladan tuš. Handanović griješi, a mrežu gostiju pogađa Ilić za 1:0.

Verona je zadržala ovaj rezultat na poluvremenu, ali je primila gol na samom otvaranju nastavka.

Perišić izvodi aut, Džeko je u duelu sa igračima Verone, lopta dolazi do Lautara Martineza, a ovaj glavom zabija za 1:1.

Potom je Inter krenuo po pobjedu, a do preokreta Nerazzurri stižu u 83. minuti. U svom debiju Joaquin Correa spektakularno zabija za 2:1.

Konačnih 3:1 postavio je ponovo Corrrea koji je na fantastičan način debitovao za Inter.

Edin Džeko je igru napustio u 83. minuti meča, a Inter je maksimalan na otvaranju sezone u kojoj brani titulu.