Dembele ušao i napravio šou na Camp Nou

Barca razbila Athletic

Barcelona je u 26. kolu La Lige na Camp Nou savladala Athletic Bilbao s 4:0.

Sjajno je tim Xavija Hernandeza odigrao ovaj meč i na kraju je sasvim zasluženo stigao do pobjede i nova tri boda.

Napadala je Barca od samog početka, a napadi su im se isplatili u 37. minuti meča kada su stigli do vodećeg gola.

Nakon kornera Pique je najviši u skoku, pogodio je prečku, lopta se odbija do Aubameyanga koji iz teške pozicije zabija za 1:0.

Ovaj rezultat se na semaforu zadržao sve do 73. minuti, a onda na scenu stupa Ousmane Dembele koji je ušao šest minuta ranije umjesto Ferrana Torresa.

Dembele je dobio loptu na lijevoj strani, prošao je čuvara, a zatim prekrasno pogađa bliži ugao gola Simona za 2:0.

I treći gol Barce zasluga je Dembelea. Igrala se 90. minuta kada je poslužio Luuka De Jonga, a ovaj zabija za 3:0.

Tačka na ovaj meč stavljena je u trećoj minuti nadoknade. Dembele ponovo asistira, a Depay na povratku postiže gol za konačnih 4:0.

Potražite više informacija na temu La Liga:

La Liga, 26. kolo:

Barcelona - Athletic Bilbao 4:0

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Barcelona Moje Teme

RZ88
Šta je ovo svaka utakmica 4 gola. Slučajno nije sigurno. Xavi i Laporta dižu giganta.