Fudbalska magija daleko od Evrope: Kičma u "čvor", golman bez šansi, "ćevapi" na meniju

Brazilac postigao sjajan pogodak

Haris Zilić

Fudbalske majstorije često vidimo i na terenima koji su daleko od očiju javnosti, ali s vremena na vrijeme pojavi se video koji dokazuje da se fudbal danas zna igrati na svakom dijelu planete.

Gol za fudbalske sladokusce stiže nam iz daleke Indije.

U Durand Cupu Chennaiyln je savladao Dlehi sa 2:1, a meč je obilježio Rafale Criverallo fudbaler Chenaiylna.

U 38. minuti je doveo svoj tim u vodstvo od 1:0 i izveo pravu magiju.

Primio je jednu loptu, nakon toga slalomom izabcio protivničku odbranu, dva sjajna driblinga i rutinska realizacija.

Pogodak koji je odmah osvojio društvene mreže.

Ovu magiju iz Indije pogledajte na OVOM VIDEU.

Do kraja utakmice Barreto je u 51. minuti pogodio za 2:0, a knačnih 2:1 postavio je Gassama golom u 54. minuti.

Rafael Crviellaro je iskusan fudbaler ima 34 godine i ovo mu je četvrta sezona u Indiji.

U karijeri je između ostalih igrao za Vitoriu Guimaraes, Wislu Krakow, Aroucu, Feirense, čak je bio i član U19 ekipe Empolija.

Karijeru je počeo u brazilskom Interu, a sada uživa u fudbalu u Indiji i poigrava se sa protivničkim fudbalerima.