Raspored

Grupa A

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
02.09.19. 19:00 RK Vojvodina 29
RK Nexe Našice 23
04.09.19. 19:00 Tatran Presov 24
HC Motor 25
03.09.19. 19:00 RK Vardar 37
Beijing Sport University 23

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.19. 19:00 RK Nexe Našice 24
Tatran Presov 25
23.09.19. 19:00 Beijing Sport University 21
RK Vojvodina 28
07.09.19. 19:00 HC Motor 32
RK Vardar 31

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
25.09.19. 19:00 HC Motor 41
Beijing Sport University 19
24.09.19. 19:00 RK Vardar 27
RK Nexe Našice 25
28.09.19. 19:00 Tatran Presov 22
RK Vojvodina 18

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
01.10.19. 19:00 Tatran Presov 22
RK Vardar 29
30.09.19. 19:00 RK Nexe Našice 40
Beijing Sport University 26
01.10.19. 19:00 RK Vojvodina 25
HC Motor 22

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.11.19. 20:15 RK Vardar 26
RK Vojvodina 23
05.10.19. 19:00 HC Motor 33
RK Nexe Našice 31
05.10.19. 19:00 Beijing Sport University 19
Tatran Presov 36

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.10.19. 15:00 RK Nexe Našice 32
RK Vojvodina 24
29.10.19. 17:15 Beijing Sport University 28
RK Vardar 36
29.10.19. 19:00 HC Motor 29
Tatran Presov 23

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.11.19. 13:00 RK Vojvodina 37
Beijing Sport University 25
04.11.19. 18:30 Tatran Presov 24
RK Nexe Našice 22
13.11.19. 20:15 RK Vardar 44
HC Motor 37

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.12.19. 20:15 RK Nexe Našice
RK Vardar
14.12.19. 17:15 Beijing Sport University
HC Motor
07.12.19. 15:00 RK Vojvodina 23
Tatran Presov 22

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.12.19. 20:15 RK Vardar
Tatran Presov
10.12.19. 19:00 HC Motor
RK Vojvodina
11.12.19. 18:45 Beijing Sport University
RK Nexe Našice

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.19. 20:45 RK Vojvodina 33
RK Vardar 35
03.12.19. 19:00 RK Nexe Našice 25
HC Motor 28
04.12.19. 18:00 Tatran Presov 38
Beijing Sport University 25

Grupa B

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.09.19. 17:00 Meshkov Brest 27
Veszprem 28
04.09.19. 17:00 Eurofarm Rabotnik 34
Spartak Moscow 29
03.09.19. 17:00 Metaloplastika 25
PPD Zagreb 28

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.11.19. 17:15 Meshkov Brest 33
PPD Zagreb 29
23.09.19. 19:00 Eurofarm Rabotnik 32
Metaloplastika 21
24.09.19. 19:00 Spartak Moscow 23
Veszprem 26

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.10.19. 19:00 Meshkov Brest 31
Eurofarm Rabotnik 22
16.10.19. 19:00 Spartak Moscow 36
Metaloplastika 32
07.09.19. 19:00 Veszprem 36
PPD Zagreb 28

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
27.11.19. 19:00 Spartak Moscow 23
PPD Zagreb 39
02.10.19. 19:00 Eurofarm Rabotnik 26
Veszprem 24
03.10.19. 19:00 Metaloplastika 35
Meshkov Brest 33

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.09.19. 19:00 Meshkov Brest 35
Spartak Moscow 24
05.10.19. 19:00 PPD Zagreb 24
Eurofarm Rabotnik 23
19.11.19. 19:00 Veszprem 36
Metaloplastika 29

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.19. 20:45 PPD Zagreb 30
Metaloplastika 25
05.10.19. 19:00 Veszprem 32
Meshkov Brest 23
15.12.19. 14:30 Spartak Moscow
Eurofarm Rabotnik

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.12.19. 18:00 PPD Zagreb
Meshkov Brest
05.11.19. 17:15 Veszprem 37
Spartak Moscow 32
23.11.19. 13:00 Metaloplastika 27
Eurofarm Rabotnik 26

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.12.19. 20:45 PPD Zagreb
Veszprem
05.11.19. 19:00 Eurofarm Rabotnik 32
Meshkov Brest 35
07.11.19. 17:00 Metaloplastika 27
Spartak Moscow 23

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.19. 17:15 Meshkov Brest
Metaloplastika
11.12.19. 17:00 Veszprem
Eurofarm Rabotnik
11.12.19. 20:55 PPD Zagreb
Spartak Moscow

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.12.19. 19:00 Metaloplastika
Veszprem
03.12.19. 17:15 Eurofarm Rabotnik 27
PPD Zagreb 28
02.12.19. 19:00 Spartak Moscow 26
Meshkov Brest 34