Borac poražen, ali ide dalje

Četvrtfinale Kupa BiH

Rukometaši banjalučkog Borca plasirali su se u polufinale Kupa BiH iako su u uzvratnoj utakmici u Mostaru poraženi od Zrinjskog sa 21:19.

Prolaz među najbolje četiri ekipe ostvarili su zahvaljujući ubjedljivoj pobjedi u prvom susretu (33:20).

Utakmica je odigrana na mali broj golova, a u takvoj igri bolje su se snašli domaćini.

Crveno-plavi su na poluvremenu imali gol prednosti (9:8), ali su u nastavku odigrali ispod svojih očekivanja, te su zabilježeili negativan rezultat. Ipak, i pored loše predstave Banjalučani su obezbijedili prolaz dalje, pa će tako biti u prilici da dođu do odbrane trofeja.