Borac u neizvjesnom meču bolji od Sloge

Premijer liga BiH

Samir Mlaćo

Rukometaši Borca sinoć su pred svojim navijačima revanširali se Slogi iz Gornjeg Vakufa Uskoplja za poraz u prvom dijelu sezone.

Banjalučani su slavili 26:24 u veoma zanimljivom meču. Domaći su bolje otvorili meč, te poveli 3:0.

Sloga se ipak vraća i u 17. minuti na semaforu je pisalo 7:7. Do kraja prvog dijela ujednačena igra i na odmor se odlazi pri rezultatu 12:12.
Borac bolje otvara drugi, te brzo dolazi do prednosti od plus dva, bilo je 14:12.

Banjalučani su bili tada bolji rival, a minutu prije krja na semaforu je stajalo 25:24. Ipak, najraspoloženiji igrač Borca m:tel, Miloš Nježić pogađa iz sedmerca i vraća na plus dva.

Prvo ime Borca bio je Miloš Njezić sa deset golova, dok je golman Bojan Ljubišić upisao 11 odbrana.