Prekid velike serije Sloge: Maglajlije slavile u G. Vakufu Uskoplju

Publika je vidjela neizvjestan meč

Samir Mlaćo

Svakoj seriji dođe kraj pa tako i onoj Sloge Gornji Vakuf Uskoplje. Do večeras neosvojiv dvorana u Gornjem Vakufu Uskoplju je pokorena.

Uspjelo je to rukometašima Maglaja koji su slavili 25:24.

Domaći su u četvrtak se oprostili od Kupa BiH, te je poraz u revanšu od Izviđača očigledno ostavio traga na njima. Ipak, prvo poluvrijeme su dobili 12:10, te se činilo da će ipak slaviti važnu pobjedu.

No to se nije desilo. Gosti su u nastavku imali više koncentracije, te upisali pobjedu.

Kod Sloge bolji od ostalih bio je Biljaka sa šest goloa, Tarik Alibegović je dodao pet, a Sedžad Abdurahmanović i Arman Ljutić po četiri.

Edo Mehinagić je za goste upisao sedam golova, a pratio ga je sa pet Amar Hasić.