Bosna ubjedljiva protiv Konjuha

Sigurna pobjeda lidera

S. Mlaćo

Rukometaši Bosne iz Visokog ostali su na liderskoj poziciji i nakon 15. odigranih kola. Naime, danas je Bosna savladala Konjuh iz Živinica rezultatom 35:24.

Već nakon prvog poluvremena bilo je 16:10, te je Bosna već tada bila pred novom pobjedom. U nastavku su domaći dodali gas, te povećali prednost.

Na kraju je završilo 35:24.

Kod Bosne je istakao Nedžad Imamagić sa deset golova, a jedan manje je dodao Kerim Čabaravdić. U redovima Konjuha šest golova Sulejmana Pejkušića, te dva manje Stjepana Jozinovića.

Bosna nakon 15 kola ima 36 osvojenih bodova, dok je Konjuh na devetom mjestu i na svom kontu ima 22 boda.