Nestvarna partija reprezentativca BiH: Benjamin Burić postavio rekord u Bundesligi!

Flensburg ostvario pobjedu

E. Oštraković

Rukometaši Flensburga ostvarili su pobjedu u okviru 5. kola Bundeslige protiv Coburga 2000, sa 32:22.

Ubjedljiva je to pobjeda domaće ekipe, a fantastičan je bio reprezentativac Bosne i Hercegovine, Benjamin Burić.

Naime, on je večeras imao noć iz snova, te je upisao nestvarne 24 odbrane, te je tako postavio rekord u Bundesligi.

Kada je riječ o utakmici već nakon prvog poluvremena Flensburg je imao prednost od 17:11.

U drugom poluvremenu domaći su odigrali rutinski, te su upisali pobjedu od deset razlike, a bilo je 32:22.

Do pobjede su domaće vodili Wanne sa osam, te Semper sa sedam postignutih golova, dok je kod gostiju najefikasniji bio Zeman sa šest postignutih golova.

AsmirM
Jel ovo sad njegov licni rekod u bundesligi ili je on sad covjek sa najvise odbrana u tom takmicenju u jednom mecu. 1 recenica o rekordu . 5 recenica o rezultatu. Jesi i sastavio clanak momacki.