Dvanaest odbrana Burića u teškoj pobjedi Flensburga u Celju
Na kraju utakmica je završena pobjedom Flensburga od 25:24, a naš Benjamin Burić upisao je 12 odbrana na ovoj utakmici.

Rukometna Liga prvaka

E. Oštraković

Flensburg je sinoć dosta teže od očekivanog slavio na gostovanju u Celju u okviru rukometne Lige prvaka.

Iaku su bili favoriti u najavi ovog susreta, to se na terenu i nije baš previše primjetilo, a na kraju su upisalu pobjedu od 25:24.

Od samog početka se igralo gol za gol, a gosti su prvi put imali vodstvo od tri tazlike u 12. minuti. Bilo je tada 7:4.

Ipak, već u 20. minuti bilo je 8:8, a prvo poluvrijeme završeno je vodstvom gostiju i to od 13:12.

Celje je u drugom poluvremenu imalo vodstvo, koje je trajalo sve do 47. minute kada gosti dolaze do izjednačenja.