Sjajno prvo poluvrijeme Hrvatske za pobjedu protiv Mađarske

Utakmica za Hrvatsku nakon dugo vremena

E. Oštraković

Rukometna reprezentacija Hrvatske upisala je pobjedu protiv Mađarske u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Naime, pobjeda je došla nakon sjajne igre u prvom poluvremenu, dok je Mađarska bila dosta bolji protivnik u drugom dijelu utakmice.

Hrvatska je sjajno odigrala prvo poluvrijeme, te je na odmor otišla sa vodstvom od četiri razlike, a bilo je 17:13.

U drugom poluvremenu Mađarska je igrala dosta bolje, ali su na kraju upisali poraz upravo od četiri razlike, a konačan rezultat bio je 31:27.

Hrvatsku su sa po šest postignutih golova do pobjede vodili Martinović i Štrlek, dok je najefikasniji kod Mađarske bio Bodo, također sa šest golova.