HŽRK Grude sa 35 razlike slavio na gostovanju u Hrasnici

Postigle čak 56 golova

E. Oštraković

Rukometašice HŽRK Grude upisale su pobjedu u okviru trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na gostovanju u Hrasnici.

Obzirom da si bile veliki favorit, njihova pobjeda nije preveliko iznenađenje, ali rezultat kojim su ostvarili pobjedu sigurno jeste.

Naime već nakon prvog poluvremenu gošće su imale prednost od čak sedamnaest razlike, a bilo je 26:9, te je pitanje pobjednika već tada bilo rješeno.

U drugom poluvremenu iste uloge na terenu, a na kraju je utakmica završena sa čak 35 razlike, a bilo je 56:21.