Izviđač u posljednjem kolu bolji od Krivaje

Premijer liga BiH

E. Oštraković

Rukometaši Izviđača pobjedom na domaćem terenu protiv Krivaje završili su prvu polusezonu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Domaći su bili favoriti u ovoj utakmici, a to su pokazali i na terenu, te su ostvarili sigurnu pobjedu.

Već nakon prvog poluvremena Izviđač je imao prednost od pet golova, a na odmor se otišlo pri rezultatu 17:12 za domaće.

U drugom poluvremenu kod domaćih su šansu dobili i igrači sa klupe, te je utakmica završena pobjedom Izviđača od 37:29.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Domaće je do pobjede vodio Luka Bubalo koji je postigao šest golova, dok su kod gostiju najefikasniji bili Sedžad Abdurahmanović i Adin Faljić također sa po šest postignutih golova.