Izviđač upisao sigurnu pobjedu protiv visočke Bosne

Na domaćem terenu

E. Oštraković

Izviđač je na domačem terenu u 2. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine ostvario pobjedu protiv Bosne iz Visokog.

Domaći tim upisao je sigurnu pobjedu od pet razlike, a konačan rezultat glasio je 30:25 za Izviđač.

Ekipa Izviđača je dominirala većim dijelom prvog poluvremena , ali su posljednjih pet minuta odigrali katastrofalno.

Naime, do same završnice prvog poluvremena imali su prednost od 14:6, a onda Bosna pravi seriju od 6:0, te se na odmor ide sa 14:11.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Ipak, u drugom poluvremen domaća ekipa nije dopustila nikakvo iznenađenje, te su na kraju slavili sa pet razlike.

Do pobjede je ekipu Izviđača vodio Domagoj Alilović sa sedam postignutih golova, dok je kod gostiju najbolji bio Haris Buljina sa šest postignutih golova.

Prazina
Zna li itko od vas u redakciji matematike? ...."imali su prednost od 14:6, a onda Bosna pravi seriju od 6:0, te se na odmor ide sa 14:11."???????