Lokomotiva protutnjala kroz Visoko

Ubjedljiva pobjeda protiv Bosne

E. Oštraković

Rukometaši Lokomotive iz Brčkog ostvarili su pobjedu na gostovanju kod Bosne u Visokom.

Malo ko je mogao očekivati pobjedu gostiju na ovoj utakmicu, ali oni su slavili i to sa 24:33.

Prvo poluvrijeme je bilo odlično za domaće rukometaše, koji su na odmor otišli sa golom prednosti, a bilo je 15:14.

Ipak, gosti su odigrali nevjerovatno drugo poluvrijeme, te su na kraju slavili sa čak devet razlike, a bilo je 24:33.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Do pobjede je goste vodio Nikola Grujić sa deseto postignutih golova. Kod Bosne najefikasniji su bili Buljina i Imamagić sa po pet postignutih golova.