Maglaj desetak sekundi prije kraja imao napad za pobjedu, pa izgubio u Ljubuškom

Nevjerovatna završnica utakmice

Esmer Oštraković

Posljednju utakmicu u okviru 1. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u rukometu u Ljubuškom su odigrali Izviđač i Maglaj. Utakmica je završena minimalnom pobjedom domaće ekipe od 33:32.

Iako je domaći tim bio apsolutni favorit, pobjeda je stigla u posljednjim trenucima utakmice protiv sinoć sjajnog Maglaja.

Gosti su sjajno otvorili utakmicu i od samog početka utakmice imali su rezultatsku prednost.

Održavali su gosti svoju prednost do kraja prvog poluvremena, te su na odmor otišli sa minimalnim vodstvom od 18:17.

Do preokreta Izviđač dolazi seriom od 3:0 na otvaranju drugog poluvremena, ali nije se ni Maglaj predavao.

Igralo se gol za gol sve do posljednjih pet minuta kada domaći tim ponovo odlazi na dva gola prednosti, a bilo je 29:27.

Maglaj brzo postiže dva vezana gola i tri minute prije kraja rezultat je ponovo bio izjednaček u Ljubuškom.

Isti scenario desio se i u narednim minutama. Domaći odlaze na dva gola prednost, a gosti uspijevaju poravnati rezultat.

Maglaj je desetak sekundi prije kraja imao napad za pobjedu, ali napravili su grešku koju koriste domaći i dolaze do pobjede od 33:32.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Najbolji u domaćem timu bili su Vukšić sa jedanaest i Ćeško sa pet postignutih golova.

Kod gostiju su Mehinagić sa osam i Bosić sa sedam golova bili najefikasniji.

Carmagle
Kadric debil. Trener kaze napadni zadnje 3 sekunde, on ko glupi bekan odmah u probijanje. Nadam se da su ga dobro popisali