Konjuh pretrpio novi poraz od Ramhat Hashrona

Eliminacija iz Challenge kupa

Rukometaši Konjuha nisu uspjeli izboriti prolaz u četvrti krug Challenge Kupa.

Stolari su i u drugoj utakmici odigranoj u Izraelu pretrpili poraz od Ramhat Hashrona, a konačan rezultat današnjeg meča glasio je 33:23 u korist Izraelaca.

U prvom poluvremenu igra je bila izjednačena, na odmor se otišlo pri rezultatu 16:15, da bi domaćin u nastavku opravdao ulogu favorita i slavio krajnjim rezultatom 33:23.

"Ekipi iz Izraela čestitamo na boljoj igri, a našim momcima na do sada ostvarenom rezultatu", saopštili su iz Konjuha.

Konjuh se okreće prvenstvu Bosne i Hercegovine. Iduće srijede na programu je gostovanje kod Dervente, dok u subotu Stolare očekuje derbi sa Borca.