Leotar siguran na domaćem terenu protiv Lokomotive

Premijer liga BiH

E. Oštraković

Rukometaši Leotara ostvarili su pobjedu u zaostaloj utakmici sedmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Protivnik je bila ekipa Lokomotive iz Brčkog, a domaća ekipa slavila je pobjedu od pet razlike. Konačan rezultat bio je 34:29.

Leotar je od prve minute kontrolisao igru, te je na odmor otišao sa vodstvom od šest razlike, a bilo je 20:14.

U drugom poluvremenu nije bilo problema za domaću ekipu, te su na kraju slavili sigurnu pobjedu od 34:29.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Najefikasniji u Leotaru bio je Đorđe Ratković sa osam postignutih golova, dok su kod Lokomotive po osam golova postigli Šerif Baraković i Pavle Petrović.