Lokomotiva upisala minimalnu pobjedu na domaćem terenu protiv Iskre
Do pobjede je Lokomotivu vodio Stefan Vukoje koji je postigao šest golova, a istakao se i golman Mihajlović koji je sakupio 17 odbrana.

Premijer liga BiH

E. Oštraković

Rukometaši Iskre upisali su minimalnu pobjedu na domaćem terenu protiv Iskre iz Bugojna u okviru četvrtog kola Premijer lige BiH.

U dosta efikasnoj, ali i neizvjesnoj utakmici domaća ekipa ostvarila je minimalnu pobjedu rezultatom 32:31.

Prvo poluvrijeme proteklo je u velikoj borbi, a pretežno se igralo gol za gol. Ipak, domaća ekipa napravila je odličnu seriju, te je na poluvrijeme otišla sa vodstvom od 16:12.

U drugom poluvremenu probudila se i ekipa Iskre, a posebno to važi za završnicu utakmice. Ipak, do preokreta nisu mogli, te su na kraju uposali minimalan poraz.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Kod gostiju iz Bugojna najefikasniji je bio Edin Klis koji je postigao jedanaest golova.