Maglaj slavio u Tuzli

Premijer liga, 17. kolo

Rukometaši Maglaja savladali su u 17. kolu Premijer lige na gostovanju ekipu Sloboda Solane rezultatom 30:24.

Bez većih problema je Maglaj stigao do pobjede. Od samog početka su kontrolisali meč, ali se Sloboda u finišu prvog dijela uspjela da serijom od 4:0 dođe do minus jedan na poluvremenu (13:14).

Međutim, gosti u nastavku igraju mnogo bolje. Koristili su svaku grešku domaćih rukometaša i na kraju su slavili pobjedu od šest golova prednosti, 30:24.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Goste su do pobjede vodili Omerović i Čičkušić sa po sedam golova, dok je kod Slobode najefikasniji bio Čamdžić sa devet golova.