Novi poraz PPD Zagreba na domaćem terenu u Ligi prvaka

Motor ostvario pobjedu

E. Oštraković

Rukometaši PPD Zagreba poraženi su u susretu 7. kola Lige prvaka na domaćem terenu od Motoa iz Zaporožja.

Prvo poluvrijeme bilo je veoma izjednačeno, a o tome najbolje govori rezultat sa kojim se otišlo na odmor, a bilo je 13:13.

U drugom poluvremenu gosti su imali stalnu prednost, a ključnih šest minuta odigrano je od 48. do 54. minute kada Zagreb nije postigao niti jedan gol.

Na kraju gosti su ostvarili minimalnu pobjedu na gostovanju kod Zagreba, a konačan rezultat utakmice bio je 23:24.

Najefikasniji kod domaćih bio je David Mandić sa šest postignutih golova, dok su goste do pobjede vodili Malasinskas i Puhovski.