Oslabljena Vojvodina ostvarila pobjedu protiv Motora
Najefikasniji igrač u ekipi Vojvodine bio je Stefan Ilić sa devet postignutih golova, dok je u ekipi Motora najbolji bio Kasai sa osam golova.

Dobra igra domaćina

Esmer Oštraković

Rukometaši Vojvodine ostvarili su treću pobjedu u SEHA ligi na domaćem terenu protiv ekipe Motora iz Zaporožja.

Domaća ekipa bila je favorit na ovom susret, te je na kraju ostvarila pobjedu rezultatom 25:22.

Nakon što su poraženi od Vardara u Ligi prvaka, ekipa Motora poražena je i na gostovanju kod Vojvodine u Novom Sadu.

Sad druge strane i Vojvodina je imala problema sa povredama, ali je na kraju uspjela da upiše jako bitnu pobjedu.

Domaći su bili dosta bolji u prvom poluvremenu, diktirali su tempo igre, te su nakon prvog dijela vodili sa 14:8.

Potražite više informacija na temu SEHA liga:

U drugom poluvremenu gosti su podigli nivo igre, ali bolje od poraza nisu mogli, te je na kraju završilo 25:22 za Vojvodinu.