RK Borac na korak od jesenje titule

Pobjeda protiv Sloge

E. Oštraković

Rukometaši Borca iz Banja Luke na korak su od jesenje titule prvaka Bosne i Hercegovine.

Naime, oni su večeras na svom terenu ostvarili pobjedu protiv ekipe Sloge iz Doboja sa 26:24.

Sloga je hrabro i muški ušla u ovu utakmicu, na jako teško gostovanje, a to najbolje pokazuje rezultat na poluvremenu gdje su imali zaostatak od samo jednog gola, a bilo je 11:10 za Borac.

Ni u drugom poluvremenu se gosti nisu predavali, te su pokušali napraviti pozitivan rezultat u Banja Luci, ali im to nije pošlo za rukom.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Na kraju su upisali poraz od dva razlike, a konačan rezultat bio je 26:24 u korist domaće ekipe.