Preokret Dervente za petu pobjedu u pet odigranih susreta
Gosti iz Nevesinja su igrali sjajno, te su na pauzu otišli sa minimalnim vodstvom od 11:10, ali do kraja ga nisu uspjeli sačuvati.

Glavni kandidat za ulazak u Premijer ligu BiH

E. Oštraković

Rukometaši Dervente su u petom kolu Prve lige RS upisali i petu pobjedu, a ovaj put su na domaćem terenu bili bolji od Hercegovine sa 27:22.

Ovom pobjedom rukometaši Dervente su jasno dali do znanja da su veliki kandidat za povratak u Premijer ligu BiH.

Ipak, nakon prvog poluvremena nije izgledalo kao da će domaći rukometaši uspjeti ostvariti pobjedu i na ovoj utakmici.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Derventa je u drugom poluvremenu zaigrala dosta bolje i čvršće, te su na kraju ostvarili zasluženu pobjedu od pet razlike.