Raspored svih utakmica prvog kruga SP

Večeras počinje Mundijal rukometaša

Utakmicom između Koreje i Njemačke, večeras počinje 26. Svjetsko prvenstvo za rukometaše. 

Raspored svih utakmica prvog kruga SP
Reklama - nastavite čitati ispod oglasa

Domaćini su Danska i Njemačka, a učestvuju 24 selekcije podijeljene u četiri grupe. Finale je na rasporedu 27. januara u Herningu.

Raspored prvog kruga takmičenja:

10. JANUAR

18.15h KOREJA – NJEMAČKA (GRUPA A)

20.15h DANSKA – ČILE (GRUPA B)

11.JANUAR

15.30h JAPAN – MAKEDONIJA (GRUPA B)

15.30h ANGOLA – KATAR (GRUPA D)

18.00h SRBIJA – RUSIJA (GRUPA A)

18.00h ISLAND – HRVATSKA (GRUPA B)

18.00h SAUDIJSKA ARABIJA – AUSTRIJA (GRUPA C)

18.00h ARGENTINA – MAĐARSKA (GRUPA D)

20.30h BRAZIL – FRANCUSKA (GRUPA A)

20.30h ŠPANIJA – BAHREIN (GRUPA B)

20.30h TUNIS – NORVEŠKA (GRUPA C)

20.30h EGIPAT – ŠVEDSKA (GRUPA D)

12. JANUAR

15.00h AUSTRIJA – ČILE (GRUPA C)

15.30h RUSIJA – KOREJA (GRUPA A)

17.30h NORVEŠKA – SAUDIJSKA ARABIJA (GRUPA C)

18.15h NJEMAČKA – BRAZIL (GRUPA A)

20.15h DANSKA – TUNIS (GRUPA C)

20.30h FRANCUSKA – SRBIJA (GRUPA A)

13. JANUAR

14.00h MAKEDONIJA – BAHREIN (GRUPA B)

15.30h KATAR – EGIPAT (GRUPA D)

16.30h HRVATSKA – JAPAN (GRUPA B)

18.00h MAĐARSKA – ANGOLA (GRUPA D)

19.00h ŠPANIJA – ISLAND (GRUPA B)

20.30h ŠVEDSKA – ARGENTINA (GRUPA D)

14. JANUAR

15.00h TUNIS – ČILE (GRUPA C)

15.30h SRBIJA – BRAZIL (GRUPA A)

15.30h ISLAND – BAHREIN (GRUPA B)

15.30h KATAR – MAĐARSKA (GRUPA D)

17.30h NORVEŠKA – AUSTRIJA (GRUPA C)

Reklama - nastavite čitati ispod oglasa

18.00h RUSIJA – NJEMAČKA (GRUPA A)

18.00h HRVATSKA – MAKEDONIJA (GRUPA B)

18.00h ARGENTINA – EGIPAT (GRUPA D)

20.15h DANSKA – SAUDIJSKA ARABIJA (GRUPA C)

20.30h FRANCUSKA – KOREJA (GRUPA A)

20.30h ŠPANIJA – JAPAN (GRUPA B)

20.30h ŠVEDSKA – ANGOLA (GRUPA D)

15. JANUAR

15.30h RUSIJA – BRAZIL (GRUPA A)

16.15h SAUDIJSKA ARABIJA – TUNIS (GRUPA C)

18.00h KOREJA – SRBIJA (GRUPA A)

18.30h NORVEŠKA – ČILE (GRUPA C)

20.30h NJEMAČKA – FRANCUSKA (GRUPA A)

20.45h AUSTRIJA – DANSKA (GRUPA C)

16. JANUAR

15.30h JAPAN – ISLAND (GRUPA C)

15.30h ANGOLA – ARGENTINA (GRUPA D)

18.00h HRVATSKA – BAHREIN (GRUPA B)

18.00h MAĐARSKA – EGIPAT (GRUPA D)

20.30h ŠPANIJA – MAKEDONIJA (GRUPA B)

20.30h KATAR – ŠVEDSKA (GRUPA D)

17. JANUAR

15.00h ČILE – SAUDIJSKA ARABIJA (GRUPA C)

15.30h BRAZIL – KOREJA (GRUPA A)

15.30h BAHREIN – JAPAN (GRUPA B)

15.30h EGIPAT – ANGOLA (GRUPA D)

17.30h AUSTRIJA – TUNIS (GRUPA C)

18.00h NJEMAČKA – SRBIJA (GRUPA A)

18.00h MAKEDONIJA – ISLAND (GRUPA B)

18.00h KATAR – ARGENTINA (GRUPA D)

20.15h DANSKA – NORVEŠKA (GRUPA C)

20.30h FRANCUSKA – RUSIJA (GRUPA A)

20.30h ŠPANIJA – HRVATSKA (GRUPA B)

20.30h ŠVEDSKA – MAĐARSKA (GRUPA D)

Reklama - nastavite čitati ispod oglasa

Komentari (0)

Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.