RK Bosna Visoko i MRK Sloga Gornji Vakuf upisali ubjedljive poraze

Utakmice EHF European kupa

E. Oštraković

Danas su odigrane utakmice EHF European kupa, a predstavnici Bosne i Hercegovine doživili su visoke poraze.

Bosna Visoko poražena je od predstavnika sa Kosova, ekipe Besa Famgasa sa 36:18.

Prvo poluvrijeme bilo je veoma izjednačeko i ekipa Bosne bila je u igri, a Besa Famgas je na odmor otišla sa vodstvom od 14:10.

U drugom poluvremenu, katastrofalna igra Bosne, te je na kraju ekipa sa Kosova upisala ubjedljivu pobjedu od 36:18.

Ekipa Sloge upisala je poraz od 16 razlike na gostovanju kod CSM Bucurestiju, te su se oprostili od evropskih takmičenja.

Već nakon prvog poluvremena sve je bilo jasno, jer je CSM Bucuresti imao prednost od 16:8. U drugom dijelu utakmice domaća ekipa odigrala je rutinski, te su ostvarili pobjedu od 31:15.