RK Bosna Visoko na krilima sjajnog Sirće do pobjede protiv RK Maglaj
Bosnu su do pobjede vodili Sirčo sa 17 odbrana, te Osmanhodžić i Toromanović sa po šest postignutih golova.

Premijer liga BiH

E. Oštraković

Rukometaši Bosne iz Visokog upisali su novu pobjedu, ovaj put na domaćem terenu protiv Maglaja, te su tako postali jedini tim ove sezone u Premijer ligi BiH bez poraza.

U Visokom je ovaj put pala ekipa Maglaja i to sa velikih deset razlike, a bilo je 36:26 za domaću ekipu.

Maglaj se držao u egalu u prvih 15 minuta utakmice, ali domaća ekipa je onda počela da igra sjajan rukomet.

Briljirao je kapiten Adnan Haramandić, koji je u nekoliko navrata pokazao da je pravi majstor rukometa.

U drugom poluvremenu Bosna nije gostima dopustila da se rezultatski vrate u utakmicu, te su na kraju upisali sigurnu pobjedu.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Bosnu su do pobjede vodili Sirćo sa 17 odbrana, te Osmanhodžić i Toromanović sa po šest postignutih golova.

Kod gostiju su po poet golova dali Čičkušić, Kadrić i Omahić.