RK Bosna Visoko ostvario pobjedu protiv RK Gračanica
U drugom poluvremenu Bosna je uspjela da održava tu prednost većinom od pet golova razlike, a na kraju su upisali pobjedu od 30:26.

Posljednji pripremni susret

E. Oštraković

Generalku pred početak nove sezone u Premijer ligi, u Visokom su odigrali Bosna i ekipa RK Gračanica, a pobjedu je ostvarila domaća ekipa sa 30:26.

Gračanlije nisu pružile igru kakvoj su se nadali, te su sedam dana prije početka prvenstva upisali poraz u Visokom.

Utakmicu su bolje otvorili domaći igrači koji su poveli sa 2:0, a prvo izjednačenje bilo je pri rezultatu 3:3.

Bosna je odigrala dosta bolje prvo poluvrijeme, te je na odmor otišla sa velikim vodstvom od 14:8, što je bilo realno obzirom na igru domaćih.