RK Krivaja u Zavidovićima bolji od RK Čelik
Krivaju je do pobjede vodio Amitović koji je postigao sedam golova, dok je kod Čelika najefikasniji bio Šijaković sa jedanaest postignutih golova.

Derbi pripao domaćinu

E. Oštraković

Rukometaši Krivaje ostvarili su pobjedu u derbiju kola na domaćem terenu protiv RK Čelik i to sa 25:19.

U prvoj domaćoj utakmici koju je ove sezone Krivaja odigrala u Zavidovićima, ostvarena je jako važna pobjeda. Oni su svoje utakmice zbog problema sa dvoranom igrali u Žepču, ali sada je problem riješen.

Domaća ekipa dosta bolje je otvorila susret, te su u šestoj minuti imali tri gola prednosti, pri rezultatu 4:1. Na odmor se otišlo pri vodstvu Krivaje od 12:9.

U drugom poluvremenu dosta slabija realizacija, ali su na kraju domaći rukometaši ostvarili vrlo bitnu pobjedu.