Rukometaši Krivaje protutnjali kroz Cazin
Najefikasniji igrač kod Krivaje bio je Mirza Mehinagić koji je postigao jedanaest golova, dok je kod Krajine najbolji bio Rekić sa šest postignutih golova.

Ubjedljiva pobjeda

E. Oštraković

Rukometaši Krivaje ostvarili su pobjedu u okviru drugog kola Prve lige FBiH i to na gostovanju u Cazinu.

Gosti su u ovaj duel ušli kao favoriti, a na kraju su tu ulogu i opravdali, te su ostvarili pobjedu od 39:21.

Već nakon prvog poluvremena bilo je jasno da će gosti u Zavidoviće odnijeti tri boda, jer su imali vodstvo od 20:13.

U nastavku je njihova prednost rasla, pa su do kraja utakmice ostvarili još ubjedljivije vodstvo, te je na kraju završilo 39:21.