Iskra bez šansi u Mejdanu: Sloboda upisala nove bodove u PLBiH

PLBiH za rukometaše

U 20. kolu PLBiH za rukometaše, Sloboda je u Mejdanu bila bolja od bugojanske Iskre rezultatom 34:24.

Od početka Sloboda je bila bolji rival, ali gosti su nekako uspjevali držati koliko toliko priključsk u prvom poluvremenu koje je okončano rezultatom 16:13.

U nastavku Tuzlaci su ubacili u brzinu više. Otišli su i na dvocifrenu prednost, do konačnih 34:24.

Slobodu su do trijumfa predvodili Alen Ovčina i Anes Bečić sa sedam postignutih golova, Emir Suhonjić je postigao šest golova.

Kod Iskre opet je najefikasniji bio Benjamin Čičkušić sa deset postignutih pogodaka.