RK Sloga u zaostaloj utakmici 4. kola Premijer lige BiH ostvario pobjedu na gostovanju u Trebinju

Sjajna završnica utakmice Sloge

E. Oštraković

Rukometaši Sloge iz Doboja sinoć su u zaostaloj utakmici četvrog kola ostvarili pobjedu na gostovanju u Trebinju.

Možda i na iznenađenje mnogih, Sloga je odigrala novi sjajan susret, te su ostvarili pobjedu od 28:23.

Veći dio prvog poluvremena bio je izjednačen, ali je sloga odigrala sjajno posljednjih deset minuta prvog dijela, te je na poluvrijeme otišla sa vodstvom od 17:13.

U drugom poluvremenu domaća ekipa je dođla do izjednačenja od 20:20 u 48. minuti, ali je Sloga ponovo odigrala sjajnu završnicu, te je upisala pobjedu.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Do pobjede su goste vodili Stanković i Knežević koji su postigli po pet golova, dok je kod domaćih najefikasniji bio Miličević koji je postigao devet golova.