Sigurna pobjeda Slobode na domaćem terenu protiv Drine
Kod domaće ekipe najefikasniji je bio Abdurahmanović sa sedam postignutih golova, dok je god gostiju sa šest golova najbolji bio Hajdarevac.

Premijer liga BiH

E. Oštraković

Rukometaši Slobode upisali su uvjerljivu pobjedu na domaćem terenu protiv Drine iz Zvornika, a rezultat je bio 31:24.

Domaća ekipa u ovoj utakmici novajlija bila je apsolutni favorit, te je na kraju tu ulogu i opravdala na terenu.

Sloboda je odigrala sjajno provo poluvrijeme, te osim početne dobre igre, gosti iz Zvornika nisu uspjeli parirati domaćinu. Na odmor se otišli pri vodstvu Slobode od 19:12.

U drugom poluvremenu, rukometaši Slobode su rutinski priveli utakmicu kraju, te nisu dopustili nikakvo iznenađenje.