Sloga u sjajnoj utakmici bolja od Konjuha

Rukometna Premijer liga BiH

E. Oštraković

Sloga je u prvom kolu rukometne Premijer lige na domaćem terenu ostvarila pobjedu protiv ekipe Konjuha.

U sjajnoj utakmici domaća ekipa bila je dosta bolji protivnik, te je ostvarila pobjedu od 33:27.

Ekipe su se u većem dijelu prvog poluvremena smjenjivale u vodstvu, ali je onda Sloga zaigrala sjajno, te su na odmor otišli sa pet golova prednosti. Bilo je 16:11 za domaću ekipu.

U drugom poluvremenu domaća ekipa je održavala vodstvo, te niti u jednom trenutku gosti nisu uspjeli zaprijetiti, a utakmica je završena sa 33:27.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Najbolji kod domaćih bio je Vladan Đurđević sa sedam postignutih golova, dok je kod gostiju najefikasniji bio Nermin Smajić sa jedanaest pogodaka.