Srbi bili na rubu suza, ali su golčinom u posljednjoj sekundi srušili veliku Norvešku!

Nastupilo je veliko slavlje

E. Oštraković

Rukometna reprezentacija Srbije danas je odigrala utakmicu protiv Norveške, te je ostvarila veliku pobjedu od 25:24.

Utakmica je bila pravi rukometni triler, a reprezentacija Srbije pobjedu je ostvarila u posljednjoj sekundi golom Uroša Borzaša.

Pravi rukometni spektakl viđen je u Novom Sadu, a niko nije mogao ni slutiti kakva drama će se desiti na samom kraju susreta.

Konstantno tokom prvog poluvremena Norveška je imala dva do četiri gola prednosti, ali se Srbija nekako držala u igri.

Drugo poluvrijeme donijelo je fenomenalnu igru Srbije, a u posljednji minut utakmice ušlo se sa golom prednosti Srbije.

Djelovalo je da će Srbija bez drame uspjeti ostvariti pobjedu, ali Norvežani su ipak uspjeli postići gol 10 sekundi prije kraja utakmice.

Od velikog slavlja, navijači Srbije bili su u nevjerici, a razlog je bio nevjerovatan gol Norveške za izjednačenje.

Domaća selekcija nije imala time-out, pa su morali improvizovati, a lopta je došla do Borzaša koji je majstorski savladao gostujućeg golmana.

Nakon postignutog gola dvorana u Novom Sadu je proključala, te je krenulo veliko slavlje domaćih zbog ogromne pobjede.

Srbija je nakon ove pobjede izbila na prvo mjesto u grupi i sada imaju tri pobjede iz tri odigrana susreta.

DOKTOR_GAZ_
Ali smo zato MI otresli RUKOMETNU VELESILU KOSOVO..
1 0
Mowzilla
Vi komsije sve vise uzdizete u bilo kojem sportu, a jedva docekate domaci poraz da bi popljuvali sve bosansko-hercegovacko, svaka vam cast...