Stepanek uzeo set Murrayju

ATP Madrid

Andy Murray je teže od očekivanog prošao u treće kolo ATP turnira u Madridu.

Očekivalo se da Murray neće imati većih problema protiv češkog vederana Radeka Stepaneka, no u tri seta je tek Britanac ostvario pobjedu.

Drugi igrač svijeta, ujedno drugi nositelj na turniru, dobio je prvi set u taj brejku (7:6), ali je u drugom neshvatljivo pao i Stepanek je sa 6:3 stigao do izjednačenja.

I onda je Murray pokazao u trećem setu zašto je odmah iza Novaka Đokovića. Stigao je do pet vezanih gemova, odnosno 5:0. Uspio je Stepanek osvojiti tek šesti gem, ali u sedmom je Murray okončao pitanje pobjednika.