Uvjerljiva pobjeda Vogošće

Premijer liga, 20. kolo

Rukometaši Vogošće savladali su večeras Bosnu iz Visokog sa 31:21 u susretu 20. kola Premijer lige BiH.

Do 19. pobjede u sezoni domaći rukometaši su stigli zahvaljujući odličnoj igri u finišu meča.

Bosna je u prvih 30 minuta bila više nego dostojan rival. Vogošća je na poluvremenu imala samo gol prednosti, 13:12.

Nastavak donosi bolju igru domaćeg tima. Uspjeli su podići prednost na pet, pa zatim sedam razlike, a na kraju su slavili pobjedu od 10 pogodaka razlike.

Domaće je do pobjede predvodio Divković sa 10 pogodaka, dok je Bečić postigao osam. S druge strane najefikasniji je bio Grujić sa osam pogodaka.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Vogošća Poljine Hils: Geko 2, Džinović 1, Bečić 8, Međić 1, Tufekčić 5, Jelačić 2, Divković 10, Pandžić 1.

Bosna Visoko: Spahić 1, Čabaravdić 2, Burić 1, Grujić 8, Imamagić 4, Limo 2, Omanović 1, Skopljak 2.