Hamilton brani Bottasa od kritika
Traži poštovanje za Finca
Lewis Hamilton i Valtteri Bottas će vjerovatno i u novoj sezoni biti timske kolege u Mercedesu.

Dok je Bottas već dogovorio ostanak u njemačkom timu, Hamilton još uvijek pregovora s najboljom ekipom Formule 1.
Otkako su postali timske kolege Bottasa mnogi kritikuju da nije dovoljno konkurentan Britancu pa je aktuelni prvak svijeta stao u njegovu zaštitu.
"Ljudi se prema Valtteriju trebaju odnositi sa poštovanjem. Ne znam moram li se sjećati vozača s kojim se suočava. Nije lako biti moj timski kolega", kazao je Hamilton.
"On je vozač koji se svaki vikend suočava s istim mentalitetom i nikad se ne žali, nikad se ne ljuti ako s bolidom nešto nije u redu. To je vozač koji uvijek želi raditi bolji posao, ne staje. Ne znam da li to radi bilo koji drugi vozač na gridu. Mentalno je jedan od najjačih vozača na gridu", dodao je Britanac.
Reklama - nastavite čitati ispod oglasa
Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Hajde ne rise tražiš popularnost i simpatije al daleko si od toga ima dosta većih vozača od tebe a tvoja je sreća što si u dominantnom bolidu i ptice na grani znaju da si u bilo kojem drugom bolidu da bi imao maximalno dvije titule a ovako nerealno
Zavist je čudo. Čovjek koliko kod dobro vozio, uvijek će biti vas Ferrarista koji ćete ga omalovažavati jer ne vozi za tim koji vama odgovara. A on je svoje davno dokazao, pogotovo u svojoj prvoj godini kada je kao novajlija pobijedio Alonsa u istom autu. A sada mi samo nemojte reći da je i Alonso prosječan vozač.
@Hakkinen Podržavam tvoje gay pravo da sanjaš kako općiš sa muškarcima, ali na tvoju žalost nisam gay. Javi se @Ga_Zi_JA, on ima gay sklonosti, stalno se vraća u šumu.
Komentar i 3 odgovor(a) je skriven zbog negativnih ocjena. Pokaži komentar.
O Gazija, to si ti na drugom profilu? Sad mi je jasno. Jesi faca jbt, nešto napišeš i blokiraš. Glup si, nepismen, isprazan, baš kao tvoj idol i babo Gazija, njegov vulgarni alter ego, rezervni account gdje upotrebljava i psovke. A zna se ko je koga pocijepao, pročitaj vic o medi i Gaziji lovcu. Selam @Ga_Zi_JA i @Hakkinen. Dva debila majka rodila.
Hvala druze @Hakkinen ...izvinjavam ti se sto trpis UVREDE I PSOVKE od MIRSADA sa svim njegovim profilima(MEDO, SAKE), skontao si...molim moje fanove MEDU i ostale da se SUSDRZE od PSOVKI..Jedan vic za kraj: 56SENAL JE VELIKAN..ma salim se, NIJE NI U VICU..Sellam i pozdrav svim navijacima VELIKANA..razmislit cemo o BANOVANJU PROSTAKA(prepoznat ce se)..
Pravi spoj bosanskog srednjovjekovlja i osmanskog perioda - ban Gazija. Zaradio 87. ban Vodit ćemo evidenciju, da se ne zaboravi. Za ubuduće, kad napraviš novi profil, nauči da se ne kaže "sa svim njegovim profilima" nego "sa svih njegovih profila". Naravno, to je samo sa gramatičke strane, sa faktičkog stanovišta imam veze sa Mirsadom koliko i ti s mozgom, dakle nikakve. Javi se na čas kad registruješ novi profil, ima još do kraja školske godine, možda dobiješ 2.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Komentari (7)